Üsküdar İHL Forumu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Üsküdar İHL Forumu

Üsküdar İmam Hatip Lisesi Forumu

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Üsküdar İmam Hatip Lisesi Forumu
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyCuma Tem. 12, 2013 12:45 pm tarafından admin

» Üsküdar İhl Forum
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyÇarş. Ağus. 01, 2012 12:10 pm tarafından admin

» Yine ve yeniden
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptySalı Kas. 08, 2011 1:11 am tarafından admin

» MUTLAKA OKUYUN
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:06 am tarafından admin

» FB-BJK-GSnin rakipleri belli oldu!
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 9:02 pm tarafından admin

» Her güne bir dua
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 8:59 pm tarafından admin

» Engin Günaydin
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 8:58 pm tarafından admin

» bugün kendimi........... hissediyorum
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 10:39 am tarafından admin

» 3 RUS ÖLDÜRÜLDÜ
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyPaz Ağus. 10, 2008 7:14 pm tarafından admin

» GÜRCİSTANDA SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ
HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) EmptyPaz Ağus. 10, 2008 7:13 pm tarafından admin

Anket

Geçici sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları Gör

ss

page counter

3 posters

HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=)

busra..!
    busra..!
    Admin
    Admin

. : HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Avatarlar5

Kişi sayfası
    rep puanı:
    HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Left_bar_bleue85/100HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty_bar_bleue  (85/100)
    seçim: Yetenek

HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=)

Mesaj  busra..! Paz Tem. 27, 2008 11:55 am

Burada, çocukça korkularım tarafından bastırılmış halde bulunmaktan çok yoruldum
    Ve eğer gitmek zorundaysan Hemen gitmeni dilerim
    Çünkü varlığın hala burada oyalanıyor
    Ve beni yalnız bırakmayacak
    Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor
    Bu acı fazla gerçek
    Zamanın silemediği çok fazla şey var
    Ağladığında, tüm gözyaşlarını silerdim
    Çığlık attığında, tüm korkularınla savaşırdım
    Tüm bu yıllar boyunca elini tuttum.
    Fakat hala bana tamamen sahipsin
    Sen beni tınlayan ışığınla büyülerdin
    Şimdi geride bıraktığın hayat tarafından bağlandım
    Yüzün, benim bir zamanlar tatlı olan rüyalarımı ziyaret ediyor
    Sesin, tüm akıl sağlığımı kovaladı
    Bu yaralar iyileşecek gibi gözükmüyor
    Bu acı fazla gerçek
    Zamanın silemediği çok fazla şey var
    Kendime gittiğini söylemek için çok uğraştım
    Ama hala benimle olmana rağmen
    Baştan beri yalnızım......
    Evenesence - My Immortal ....
    alperen
    alperen
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kişi sayfası
    rep puanı:
    HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Left_bar_bleue10/100HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty_bar_bleue  (10/100)
    seçim:

HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty Geri: HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=)

Mesaj  alperen Paz Tem. 27, 2008 12:32 pm

Benim sermayem çift el (+) çift göz , karamsardan varan harbi doğru söz,acılarımsa köz ah benim bu sisli yollarım, vay benim körpe ellerim , kara saçlı başım ,dara düştü yarım .Bazen bıktım ,aslen yıkıldım ve daldım derinlere sığdan yıldım ,be toplasan 30 şirin yıldım , sabreden dervişin muradaına vardım.Bitmez kaderin uzun yolu , gidilemez tek binekle , içine sinmiş korkak çocuk ileri doğru itekle , burada beklemekle sanma kalıcısı ya pekte bak kaç milyar insanın yaşam bayrağı direkte!… Bu ses benim dinle!…dinle!..dinle!…
    Denedim olmadı , çabalarımın sonu nihayete varamadı ben hüsrana komşuyum, yolları gözler meczubum uykum kaçtı , iflasın eşiğine battı , bu suçsuz gözlerime hesabım ağırdır , vardır şerrim de velâkin kalanım hayırdır.
    Bilmelisin yolunu bulman çok basit ve bedava , yapmamalısın bunu dava , sana dostum diyenler var ya alayı hava en sert tekerlekler bile bir gün mutlak kaçırır hava , gel yanaş!.. yaşın kaç ? hmmm yolun azını gitmişsin tecrübe demek kalpte kalan izdir yanılma , çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaparsın, yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın , elindeki ölümlü:para,ev,mülk,tâ ki vücut.Rabb cömertiğinde asla koymamıştır hudut, can yakmak pahasına mı icad oldu barut? Ben gülüp selam ederken simâları nemrut.Ben bu uğurda çok yoruldum olsa zor da içim rahat , ruhum buruk , yüzüm sanık , görsen hor da durum ortamızda , her şey açık meydanda , kaç kişi felci tatı iyi ve kötü arası cereyanında?

Sagopa Kajmer=Ben Hüsrana komşuyum
    busra..!
    busra..!
    Admin
    Admin

Kişi sayfası
    rep puanı:
    HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Left_bar_bleue85/100HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty_bar_bleue  (85/100)

HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty Geri: HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=)

Mesaj  busra..! Perş. Ağus. 07, 2008 10:56 am

Yüzüme ne kadar sert...
    Yüzüme ne kadar tatlı
    Bakarsan bak dert ya bakmazsan?
    "Geldim, gördüm, sen!" dediysem
    Zor dünyamın takdiriysen
    Şimdi sihrim sonra zehrim olabilirsin
    Yüzüme ne kadar sert...
    Yüzüme ne kadar tatlı bakarsan bak dert
    Bakmazsan daha kötü
    Yine sen gel sen olsan
    Bana bile bile şer olsan
    Dibe vursam, dip olsam
    Dibe vura vura yorulsam
    Ben bu dertten (yok!) ölmem ama...
    Arada bir defa da çek fişimi lütfen...
    Elimi ne kadar sert...
    Elimi ne kadar tatlı tutarsan tut dert
    Tutmazsan daha kötü
    Yine sen gel sen olsan
    Bana bile bile şer olsan
    Dibe vursam, dip olsam
    Dibe vura vura yorulsam
    Ben bu dertten ölmem ama...
    Arada bir defa da çek fişimi lütfen... VEGA
    Serkan
    Serkan
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Kişi sayfası
    rep puanı:
    HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Left_bar_bleue30/100HADİ SEVDİGİMİZ ŞARKI SÖZLERİNİ BURAYA YAZALIM=) Empty_bar_bleue  (30/100)

Mesaj  Serkan C.tesi Ağus. 09, 2008 11:03 pm

Ağladıkça ağladıkça dağlarımız yeşerecek görecek göreceksin
    ağladıkça ağladıkça geceyi tutacağız görecek göreceksin

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 7:48 am